Správné spravedlivé daně, to je problém plotu, kdy se ten, kdo daně platí, snaží plot přelézt, aby nemusel daně platit, a tak se plot neustále optimalizuje a ti co platí daně, neustále se taky optimalizují, v tom, jak tento plot překonat a uniknout placení velikých daní.

Daň je pevná sazba za výhody a služby, které získává malý systém od velikého systému Ten, kdo daně vybírá, se snaží vybrat co nejvíce a ten kdo daně platí, se snaží zaplatit co nejméně, stanovit kdo kolik bude platit daní to je problém, protože situace se neustále mění jak u těch, co daně platí, tak i u toho kdo daně vybírá, logicky zde proto dochází k chybnému stanovení daně, které je jednou výhodné pro toho, kdo daně platí a jindy je zase výhodné pro toho kdo daně vybírá.

Daň je většinou spojována s národem a živými systémy co v národě žijí, ve skutečnosti je problematika daní spojená se vším, co je živé, a tak je zde třeba i informační daň v našem myšlení a jsou zde i hmotné daně v našem těle, je zde i mnoho daní které jsou nám skryté a o kterých nic nevíme, ale přesto zde jsou a mnohdy i náš život nějak nepřímo ovlivňují.

Často je zde systém založen na tom, že pokud se daň nezaplatí, je zde trest, který může vést i ke smrti toho kdo daň nezaplatil. Když živý systém zemře, poslouží jeho mrtvé tělo jako potrava pro jiné živé systémy a tím tento živý systém zaplatí daň živému systému, který mu dlouhou dobu poskytoval potravu, jde zde o přirozenou daň.

Jsou zde tedy daně přirozené a nepřirozené, s přirozenými daněmi nejsou problémy, problémy jsou s daněmi, které nejsou přirozené, a tak jediným možným řešením je zde nepřirozené daně upravit tak, aby už nebyli nepřirozené ale, aby byli přirozené, což se lehko řekne, ale obtížně se to již realizuje.

Problémy nám nejvíce způsobuje to, co není přirozené a problém zmizí, pokud se to stane přirozené, jak upravit to co je nepřirozené, tak, aby to bylo přirozené, o tom je daňová optimalizace, která likviduje chyby, a zajišťujte daňovému systému funkčnost.

Logicky zde bude dotaz na to, co je a co není přirozené, přirozené je to, co je dokonalé a nepřirozené je to, co není dokonalé, příroda je přirozená, protože je dokonalá a civilizace je nepřirozená, protože není dokonalá. To, co dokonale funguje je přirozené a je vlastně jedno, jestli jde o; daně, politiku, programy, databáze, víru, umění, sex, vztahy, rodinu, společnost, život atd.

Otče, souhlasím, je to dokonale vysvětlené, jako vždy jsi prostě klasik GVKB, problémem je tě poslouchat, je to vždy jenom rána kladivem do hlavy a mě ta hlava od té rány dlouho bolí, vím, že tu ránu do hlavy nutně potřebuji, ale nebylo by zde nějaké méně bolestivé řešení?

Pokud má člověk bolavý zub tak mu jej zubař vytrhne, a to způsobí nemocnému velikou bolest, ale po čase už nemá člověk problém s bolavým zubem, jakmile je něco hluboce zakořeněné je to bolestivé odstranit to je logické, s tím není možné nic dělat. Dezinformace se musí násilně eliminovat, je mi to jasné, protože dezinformace jsou v nás hluboce zakořeněné, a tak nejdou eliminovat nenásilnou cestou.