Děti jsou spojené s velkými problémy

Heterosexuál, homosexuál, asexuál to je rozdělní lidí z pohledu sexu, vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud se stali pro nás děti problémem, tak následkem je snaha nemít děti, a tak je zde homosexuál a asexuál, taky je zde antikoncepce a potraty. V dávné minulosti byla veliká snaha mít hodně dětí, protože s dětmi nebyli veliké problémy.

Pokud jsou s dětmi veliké problémy tak to jistě má nějakou příčinu? Problémy máme s tím, co je nám velmi vzdálené, děti se nám stali velmi vzdálené, a tak máme s nimi veliké problémy, logicky je zde otázka a proč jsou nám děti v moderní společnosti velmi vzdálené?

Priority určují, co nám bude blízké a co nám bude vzdálené, děti nejsou naší prioritou, a tak jsou nám vzdálené, naší prioritou je práce za peníze, protože bez peněz nedokážeme existovat v centralizované pokrytecké společnosti. Je třeba začít s prodejem dětí státu, narodí se dítě a stát to dítě koupí od rodičů za tržní cenu a potom dítě vychová optimálně.

Každé dítě bude mít optimální vzdělání, díky tomu že výchova dětí bude spojená s tím že děti dostanou do hlavy digitální napojení na globální umělou inteligenci, která zajistí u dětí optimální vzdělání pomocí virtuální reality, ve které není možné dělat chyby. Takto dojde k zániku očistce a místo očistce zde bude ráj ve kterém je všude pravda a láska.    

Příspěvek byl publikován v rubrice Láska se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..