Depresi může odstranit jenom láska a pravda, tento svět je o nenávisti a lži

Vše je zde jenom energie, hmota je iluze, která vypadá reálně, ano, z ničeho jsi vznikl a v nic se navrátíš, proto je zde strach ze smrti, život nám dává iluzi toho, že jsme něčím, co je reálné, jenže jsme jenom dočasné inteligentní hologramy. Stvořitelem života je virus, virus je program, který umí vytvořit inteligentní hologram a evoluce tyto hologramy optimalizuje a tak z jednoduchých hologramů za mnoho miliónů let vznikají složité hologramy, jako je třeba člověk.

Pravda je jako zrcadlo, ve kterém spatříme realitu takovou jaká zde skutečně je, realita je nahá a tak jí oblékáme do lží, aby vypadala hezky. Prioritou je pro nás úspěch ve veliké konkurenci, tím se dostáváme do konkurenčních závodů a následkem je stres a deprese, protože jsme nevyhráli. Je to tak snadné se zbaběle vzdát a začít věřit na svaté zázraky, nebo konzumovat léky na stres a deprese, či kouřit cigarety a pít pivo, tudy ale cesta seberealizace nevede. Deprese a stres je psychická nemoc a tak nejde léčit chemicky!

Depresi může odstranit jenom láska a pravda, tento svět je o nenávisti a lži, logicky lékem je zde opak! Nemohu bohužel pomoci lidem, co nechtějí ode mě, abych jim radou pomohl, a spoléhají se sami na sebe, nebo na něco jiného, komu není rady tomu není už pomoci, je to tak snadné se uzavřít zbaběle do konzervy a zde existovat ve svém egoistickém světě, kde je vše jenom tak jak se nám to líbí.

Jsi tím, jaké máš priority, pokud je tvojí prioritou egoismus, tak jsi logicky egoista, Nacismus nám ukázal v nahotě, jak to vypadá, když je kultura egoistická, v takové kultuře se v plynových komorách eliminují ti, co nemají pro dogmatickou diktaturu žádnou hodnotu. Pracujete pomalu tak skončíte v masové konzervě společně s drůbežím separátem, tak funguje dokonale egoistická konzumní společnost. Politika je boj o moc, ekonomika je boj o zisk, umění je boj o popularitu, atd. vše zde je díky konkurenci jenom soutěž a boj, peklo není po smrti, peklo je když jsi existenčně dole, a musíš otrocky pracovat za minimální mzdu.