Přeskočit na obsah

Deprese nás nutí k boji o štěstí

Vše, co má skutečnou hodnotu to se obtížně zde i získává a štěstí zde má velikou hodnotu, a tak o něj musí zde každý bojovat, pokud je zde chce i získat. Mnoho naivních hlupáků věří tomu, že jim štěstí přinese levná droga, jenže droga lidi o štěstí připraví a učiní z lidí jenom hloupé ubožáky.

Tam kde je život, tam je i boj, bez boje se zde dostavuje krize a degenerace, to je logická realita, otroctví je vždy založeno na drogách, kdy se naivní hlupáci nechají snadno drogami zotročit. Mnohá droga vytváří iluzi toho, že není drogou, aby snadněji polapila svoji naivní kořist, drogou je zde vše, co způsobí depresi, pokud to nemáme.

V současnosti zde bude politický boj o prezidentské koryto mezi sobeckými ideologickými sviněmi, co jsou nenažrané a vše je jim málem. Nevěřte žádné lidské veliké svini, že jí jde jenom o vaše dobro, podívejte se do minulosti a pochopíte, že nikdy žádnému prezidentovi a královi nešlo o dobro lidu, ale vždy zde šlo jenom o to, mít pro sebe sobecky hodně štěstí, bez ohledu na to, že nadbytek pro zlou elitu, vytváří nedostatek pro hodnou spodinu.

Jsme všichni zlí vojáci na životním bojišti a každému vojákovi jde jenom o vítězství a je mu jedno, že bude v boji bezcitně zabíjet konkurenty a nepřátele, druhá světová válka lidem ukázala, že elitě nejde o dobro lidu, ale jde jí o to, mít sobecky všechno štěstí zde jenom pro sebe.

Štítky: