Deprese je následkem chybných závislostí

Vše co zde má schopnost se svobodně rozmnožovat to má i závislosti a chybné závislosti zde způsobují deprese, jestliže je subjekt nebo objekt dlouhodobě v depresi, tak příčinou jsou většinou chybné závislosti. Jenom z blízka můžeme poznat, která závislost je chybná, a která je správná, z dálky nelze nic správně poznat, a v tom je příčina toho že chybujeme, a tak se rozčilujeme. 
Pokud by rady od druhých měli cenu zlata, zajisté by vám je druzí nedávali zadarmo. Každý zde má svojí konzervu, ve které on kraluje, kolik je na světě lidí, tolik je zde i konzerv, o tom to je, že peníze a výhody, jsou otvírákem na lidské sobecké konzervy, pokud nemáš peníze a výhody, tak se zde s nikým na ničem nedohodneš. 
Nesnaž se o to přizpůsobit se druhým, požaduj od druhých, aby se oni přizpůsobili tobě, pokud se odmítáš přizpůsobit tomu, co chci já, tak mě nezajímáš, o tom je tento konzumní svět, dobrota je žebrota. Nestarej se o cizí lidi, protože dobrota je žebrota, starej se jenom o to, co je ti blízké, jestliže se někdo cizí topí v problémech, je to jeho soukromý problém, že si nedal pozor, ať si druzí křičí, že mají existenční problémy, ve kterých se topí, jak si každý zde ustele, tak si i lehne, bylo a bude! 
Jestliže Miloš Zeman je bezcharakterní invalidní komunistický kariérista, který si naivně myslí, že může podruhé zde sobecky kandidovat na prezidenta, je to jeho problém, už jenom velicí idioti by mohli jej znovu zvolit. 
Otázkou je, proč je v naší zaostalé malé republice tolik velikých idiotů, co zvolili za prezidenta ubohého Miloše Zemana? Vše začalo v roce 1918, kdy vznikla naše malá republika, a k moci se dostali svatí idioti, Rakousko-Uhersko se nemělo rozpadnout, veliký trh umožňuje ekonomice lépe fungovat, navíc jsme se ještě rozpadli v roce 1993 a tím jsme se stali bezvýznamným národem, který nemá přístup k moři a nemá ani hodnotné suroviny, co by šlo exportovat. Jediné co by nás mohlo zachránit před krizí, by bylo ekonomické připojení k Německu, stejně většina podniků a obchodů je u nás už ovládána Německem.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu