Den kdy se nepracuje

Lidi pořád nepracují z mnoha důvodů, jsou zde volné dny jako je sobota a neděle, státní svátky, dovolené, nezaměstnanost, důchod, nemoc atd. stroje a zvířata musí pracovat pořád a berou to za normalitu, taky zde jsou i koníčky kdy pracujeme, aniž musíme, nebo je zde škola zde jde o psychickou práci.

Práce může být pro nás radostí nebo trestem to záleží na situaci, beru práci jako závislost, tak jako jsme závislí na jídle a spánku tak jsme i závislí na práci mnozí si i práci vymýšlejí, aby tak uspokojili svoji závislost na práci, válka to je jenom vymyšlená práce pro lidi, co nemají rádi práci.

Přichází nová doba, ve které si začínáme vymýšlet mnoho zbytečné práce a následkem je krize, komu není rady tomu není pomoci. Práce přeci musí být užitečná, a to mnoho lidí nedokáže pochopit, podívejme se na lidi, co chodí do zaměstnání a zde nedělají nic užitečného to platí hlavně pro vysokoškoláky, dělník si nemůže dovolit v práci dělat něco co není nějak užitečné.

Příspěvek byl publikován v rubrice Práce se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *