Rubriky
Budoucnost

Den kdy nebude na co nadávat

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Lež miluje špínu a pravda miluje čistotu. Ten, kdo nedodržuje řád, je neřád. Ten kdo vše ví, ten nechybuje. Dej si pozor na den, kdy nebude na co nadávat. Mnohdy stačí u knihy nebo filmu jediná věta, která proslaví knihu nebo film, protože se tato věta trefila do černého. Je to jako s fotografováním uděláte za dlouhou dobu mnoho fotek a jenom málo fotek je hodnotných protože se povedli. Den kdy nebude na co nadávat nastane tehdy, až zde všude budou místo lidí; počítače, stroje, roboti, umělá inteligence, informační banky, atd. nejsou lidi tak nejsou ani problémy.

Budoucnost to je optimalizace a automatizace, všechno co se opakuje a je to jednoduché to zastanou už brzo roboti a umělá inteligence, místo vlastnictví a peněz zde bude pro lidi rezervace kde rostou banány, ve které bude na vše přídělový čipový globální systém, nebude zde už rozdělaní lidí na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, každý zde bude mít holou prdel a jíst z ruky do huby.

Proč zaměstnávat za mzdu lidi, když roboti nepožadují mzdu a pracují bez odpočinku mnoho let lépe než lidi. Je to jako na burze, kdy po dosažení vrcholu následuje brzo pád dolů, člověk dosáhnul už vrcholu a tak bude následovat pád dolů a celé to nakonec skončí tím, že posledních sto nahých lidí na světě, bude v poslední zoologické zahradě za nerozbitným sklem v pavilonu s opicemi.