Demokracie je populismus

Lid nemůže vládnout, protože vždy vládne elita co je nahoře a lid je vždy dole, demokracie je populismus který dělá z lidí hlupáky tak jako to dělá reklama která klame zákazníky. Často opakovaná lež se stává pravdou, žijeme v realitě založené na lži a krádeži, za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest, dobře se zde mají jenom lháři a zloději. Z politiky se stal obyčejný obchod a politici jsou obchodníci s ekonomickými iluzemi.

Místo víry ve svaté zázraky, je zde víra v politické zázraky, prověřujte než začnete něčemu důvěřovat, poučte se z minulosti ve které se k moci dostali psychopati, jako byl Adolf Hitler který využil ekonomické krize, tak jako virus využívá krize u těla, aby on oslabené tělo napadl a potom zničil.

Nadbytek pro ty co jsou nahoře vytváří automaticky nedostatek pro ty co jsou dole, za vším jsou protiklady mezi kterými je napětí, problémem není zde to že je zde rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, problémem je zde kontrola která nefunguje díky protekci, jak eliminovat optimálně protekci z naší konzumní civilizace, o tom to je!

Moderní věda a technika má řešení, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se optimálně globálně eliminují, nejsou lidi tak zde nejsou chyby. Zaměstnavatelé potřebují zaměstnance co pracují jako roboti a tak jim vyhovíme a vyrobíme jim autonomní inteligentní roboty na akumulátory, vše je zde dočasně a i člověk je zde evolučně dočasně, z pohledu evoluce je člověk jenom oblečená hříšná opice.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..