Demagogie dělá z lidí egoistické blbce

Každý vnímá svoji situaci subjektivně a tím se z něj stává egoistický blbec, je třeba se na situaci, ve které jako lidi existujeme podívat konečně objektivně, abychom spatřili naše amatérské chyby, díky kterým se z lidí stávají egoističtí blbci. Nějaký egoistický blbec vymyslí nějaká demagogická dogmata a násilím tato demagogická dogmata prosadí, a následkem je zde mnoho ekonomických a sociálních problémů, a my z toho máme deprese, a bereme léky na hlavu, nebo kouříme cigarety a pijeme pivo. 
 
Jakmile demagogická dogmata zakoření tak je potom obtížné je eliminovat, podívejme se třeba na dogma, že potřebujeme; politiky, byrokraty, kněze, vojáky, atd. společnost může bez problémů fungovat bez lidí, co svojí prací nevytvářejí žádné objektivní hodnoty. Je třeba začít škrtat zbytečné zaměstnance nahoře, ať ti co jsou nahoře, konečně poznají jaké je to být dole, nepotřebujeme složitý byrokratický dogmatický systém, kde práce je pro lidi trestem, protože ten kdo poctivě pracuje, musí živit mnoho lidí, co poctivě nepracují, a jenom parazitují na těch, co zde poctivě pracují, dobrota se zde stala žebrotou. 
 
Ze všech stran na lidi útočí dezinformace a demagogie, pravdu už nikdo nezná, pravda je už jenom v lidové moudrosti. V současnosti milion milionářů ovládá konzumní civilizaci pomocí dluhů a podrazů, politici jsou jenom loutky, které ovládá milion milionářů, co spolupracují na tom, aby mohli snadno z lidí udělat jenom loutky ovládané penězi. Za vším jsou peníze, láska a pravda je zde už jenom za peníze, následkem je to, že se z lidí stali lháři a zloději co jsou závislí na pivu a kouření cigaret. 
 
Druhá světová válka byla spojená s atomovými bombami a plynovými komorami, člověk se stal jenom číslem, ve statistice obětí této zbytečné války. Pro milion milionářů, jsou války dobrý obchod, čím více zla, tím více zisku, peníze přeci elitě nesmrdí. Nastává doba extrémistického terorismu, kontrolní systémy selhaly, co s tím uděláme? Klasické metody se ukázali jako chybné, potřebujeme něco zcela nového, nestačí jenom povrch u starého konzumního systému trochu vylepšit. Nahradíme lidi za stroje a počítače, nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy, zbytek lidí přesuneme do rezervací mimo civilizaci a v civilizaci bude robot prezident, vyznamenávat roboty.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]