Děláte vše v malém, a proto se máte zle

Podívejte se do vesmíru a přírody zde se dělá vše ve velkém, a tak zde vše optimálně funguje, co je vlastně příčinou toho, že se zde vše dělá v malém, a tak se máme zle? Tou příčinou je naše hříšnost, hříšnost stvořila konzumní očistec, ve kterém se dělá vše v malém, a tak nemá život koncepci, proto používáme antikoncepci anebo zde jsou i potraty. Je třeba začít v továrnách vyrábět autonomní inteligentní roboty na akumulátory ve velkém, abychom už zde nemuseli být otroky peněz.

Robot prezident bude vyznamenávat roboty, a tak už nebudeme muset chodit do zaměstnání a školy, nenarodili jsme se zde proto abychom dělali otroky a nemohli si užívat života, práce je trestem za naši hříšnost, pro roboty není práce trestem, protože roboti nemají v sobě duši. Svět k lepšímu nezmění elity, protože elity nezajímá to, že se má dělnická třída velmi zle, jim jde jenom o to, aby se oni měli velmi dobře.

Zaměstnavatelé potřebují zaměstnance, co budou pracovat jako roboti na baterky, a tak dostanou roboty na baterky, roboti nám; vyvenčí psa, nakoupí potraviny, uvaří jídlo, uklidí byt atd. Budeme všichni žít jenom ve virtuální realitě a nebudeme už mít problémy se zaměstnáním a chozením do školy, místo hromadění výhod a peněz budeme hromadit přátele.    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *