Přeskočit na obsah

Dejte padáka svému nadřízenému

Je váš nadřízený špatný tak mu dejte padáka a vyberte si správného nadřízeného, je zde přeci demokracie, nevěřte tomu, že nejde dát padáka vašemu nadřízenému, vše jde, pokud víte jak na to, každý systém má skryté možnosti, které nevyužíváte. Podívejte se na minulost, jak docházelo k eliminování všemocné elity mnoha způsoby, elity musí konečně pochopit to, že jim nikdo nebude tolerovat jejich amatérské chyby.

Pochopte to, že vše je zde o tom, jak si to uděláte takové to i máte, dobrotu si zde musí každý zasloužit, o tom to bylo a bude. Jak vlastně došlo k tomu, že zde selhala kontrola nad vedoucími pracovníky? Kontrola selhává vždy díky složitosti v přírodě je jednoduchost, a tak tam funguje kontrola, a tak zde nejsou problémy. 

Abychom zjednodušili naši společnost tak dáme všem lidem do hlavy GVKB čip, který mozek odpojí od reality, tím zde skončí problém s tím, že lidi dělali chyby, už zde nebude problém s tím, že je váš nadřízený zmetek, protože nebudete mít už žádného nadřízeného, a tak nebudete mít psychické problémy.

Štítky: