Přeskočit na obsah

Dej a bude ti dáno, přej a bude ti přáno

Vše je o tom vědět co je optimální, myslet znamená to, že nevíme, co je optimální, komu není rady od lidové moudrosti tomu není ani pomoci. Vše je zde evoluční hra, ve které to, co je lepší uspěje, a tak zde dlouho evolučně existuje, neustále je zde snaha o to abychom oklamali cizí lidi, protože jsme všichni sobečtí, následkem je pesimismus a deprese, peníze nám nesmrdí, a tak zde jsou; daně, poplatky, pokuty, clo, inflace atd. nadbytek pro ty co jsou nahoře vytváří nedostatek pro ty co jsou dole.

Je snadné podle situace změnit povrch systému a je nemožné změnit to co je hluboko pod povrchem systému. Všechny systémy v nás a okolo nás to jsou organizace, vše je zde organizováno a naprogramováno, člověk byl evolucí vytvořen a výchovou nastaven k tomu, aby sloužil organizacím, je zde mnoho lidí, co byli chybně vytvoření a chybně nastavení proto odmítají sloužit optimálně organizacím, následkem jsou; ekonomické krize, války, pandemie atd. 

Lidi potřebují ke svojí spokojenosti moderní společnost, ve které bude láska a pravda, bez moderní společnosti je člověk jenom ubožákem, který má deprese. Virtuální realita na internetu a v televizi nabízí iluzi nové společnosti je to, ale jenom moderní droga, která na nás chytře parazituje! Lidi nutně potřebují GVKB čipy do hlavy, jenom tak se promění hříšníci na svaté anděly, co žijí ve virtuálním ráji kde se nelže a nekrade.

Štítky: