Degenerace způsobená výhodami civilizace

Všechny ideologie jsou následkem toho, že zde vše není ideální, někdo se snaží utéci do; snů, pohádek, víry, slibů, náboženství, politiky, drogy, umění, atd. je třeba si uvědomit, že vše je zde jenom evoluční experiment, který se snaží vytvořit normy pro to, aby zde vše dělalo to co je potřeba, problémem je střet priorit, takovým střetem priorit je vždy násilí fyzické a psychické, kdy se ničí hodnoty a likvidují se životy.
Jsem, jako zrcadlo vše je jenom odrazem toho co zde existuje, z prachu jsem vznikl a v prach se zase navrátím, je mnoho lidí co se neradi dívají do zrcadla, protože v zrcadle spatří svět takový jaký opravdu je, a není zde svět takový, jaký by jej chtěli sobecky mít.
Není problém vzít kameny a rozbít zrcadla, v minulosti se pomocí kamenů často zrcadla rozbíjela, aby se do zrcadel nemuseli dívat lidi, co mysleli a žili jako pyšný dobytek. Všimněme si toho, že každá morálka vystupuje proti pyšnosti a lenosti, jak vlastně dochází k tomu, že je zde tolik pyšnosti a lenosti?
Příčinou je degenerace způsobená výhodami civilizace, podívejme se na naši rozmazlenou línou mládež, jaké má ubohé priority, a představíme si tuto mládež ve vysokých funkcích, kde bude rozhodovat o lidech bez lidí, jaká nás asi potom čeká konzumní budoucnost?
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu