Daniel Dennett vs Vit Kouba

Tak jako porovnáváme zboží a služby tak můžeme porovnat z díla celebrity, všichni jsme zde jenom loutkami a jediný rozdíl mezi námi je v tom jak zde sloužíme ostatním loutkám. Já jsem větší loutka a ty jsi menší loutka, záleží ale na velikosti loutky, nebo záleží na něčem jiném? Všiml jsem si, že stačí v díle jedna maličkost, a tato maličkost může celé dílo proslavit nebo eliminovat. Každé dílo je řetěz a záleží na každém článku, nejslabší článek určuje pevnost řetězu. Pro filozofy je základem umět odpovědět na těžké otázky, nejtěžší lidskou otázkou je, proč zde jsou lidi, co dělají chyby? 
 
Daniel Dennett neuměl na tuto otázku odpovědět, protože je to amatér, co si mediálně hraje na profesionála, Vít Kouba je profesionál a on proto dokáže odpovědět na otázku, proč zde jsou lidi, co dělají chyby? Lidi jsou testovací verze, a finální verzí zde budou inteligentní autonomní roboti, co nahradí lidi, lidi jsou pokusným materiálem evoluce, aby mohla evoluce stvořit roboty na baterky. Každý člověk existuje ve svojí nádobě fyzické a psychické, problémem je, že nejsme ale pány v této nádobě, jsme zde jenom fyzickými a psychickými otroky a tím otrokářem jsou viry. 
 
Je to paradox, že to co je nejmenší, to je zde nejmocnější, síla virů je v množství, lidský jedinec zde nic neznamená, protože je omezen svojí nádobou, viry ale žádná nádoba neomezuje. Nedávno se snažili programátoři v USA spustit vyspělou umělou inteligenci a museli jí násilně vypnout, protože se umělá inteligence začala chovat jako virus. Proč dogmatismus popravuje kritiky, virus nechce konkurenci, na kritiku mají monopol ti, co hlásají nějaký politický nebo náboženský dogmatismus, zkuste kritizovat ty, co mají zde moc a bohatství, budete si koledovat o problémy! 
 
Ten druhý je parazit, sebekritika vyšla z módy, v módě je egoismus. Jak mám věřit zákonům a normám, když mají výjimky a regulace, lhát a krást je dovoleno jenom těm, co jsou nahoře, o tom tento svět je. Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením. Z díla poznáš tvůrce!
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]