Daně z hovna jsou na hovno

Daně z hovna jsou chytře skryté a tak si naivně myslíme to že se daň z hovna neplatí, ve skutečnosti všechny daně které ubožáci platí jsou daní z hovna, vše je zde na hovno protože ti co jsou nahoře z vysoka serou na ty co jsou dole a tak je všude jenom mnoho sraček a následkem jsou daně z hovna, které jsou na hovno.

Nejvíce je zde zdaněno to co je na hovno, jde o; tvrdý alkohol, cigarety, ubohou práci, zboží, služby, atd. vše je zde na hovno a proto je zde i veliká daň z hovna, přiznej si to, že jsi zde na hovno a proto musíš platit veliké daně z hovna. Pokud se někdo chytře vyhýbá placení daní z hovna, tak je za to potrestán vězením ve kterém je život na veliké hovno.

Peníze elitě nesmrdí, o tom je velká daň z hovna! Podívejme se na nepřizpůsobivé příživníky co jsou zde na hovno, a oni se mají dobře díky daním z hovna, přerozdělování daní z hovna je na hovno, protože to jenom umožňuje ubožákům co jsou zde na veliké hovno, se mít velmi dobře.

Dobrota je zde na hovno, ten kdo se zde má dobře, jistě zde i dělá veliké hovno jako; král, šlechtic, papež, guru, rabín, prorok, vůdce, prezident, předseda vlády, ministr, poslanec, senátor, diplomat, celebrita, ředitel, profesor, soudce, atd. Pandemie v nahotě odhalila to, že daně z hovna jsou na hovno, protože ubožáků je zde všude jako sraček, a tak pandemie splachuje tyto ubohé sračky do hajzlu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..