Daně nebo život

Policejní roboti eliminují primitivismus. Nová doba si žádá nový globální přístup k primitivismu, každý člověk bude očipovaný a bude se sledovat jeho pohyb a mnohé jiné, vadný člověk bude odchycen a recyklován, jakýkoli odpor primitivů bude marný, jak si to uděláme takové to i budeme mít. 
 
Mnoho let jsem hledal příčinu blbé nálady u lidí a dospěl jsem k tomu, že příčinou blbé nálady je primitivismus, primitivní rodiče mají logicky primitivní děti, jak bezpečně rozlišit kdo je a kdo není primitiv, kde je ta jasná hranice? Tou jasnou hranicí jsou daně a clo, tam kde stát vybere od lidí na daních a clu málo peněz, tam žijí logicky primitivové. 
 
Bohatý stát, je tam kde nejsou primitivové, primitivové myslí a žijí primitivně, a tak z nich nemá stát užitek, podívejme se na hospodáře, pokud nemá hospodář ze zvířete už užitek, tak on zvíře eliminuje, dobrota je přeci žebrota. Mnozí primitivové namítnou, že je to diskriminace nepřizpůsobivých příživníků, a že si to nenechají líbit.
 
Není to diskriminace, je to o protekci a peníze jsou pro stát na prvním místě, neplatíš státu; daně, clo, poplatky, pokuty, atd. tak budeš odchycen a recyklován, co bylo, to bylo, teď je u moci umělá inteligence a roboti, pro umělou globální inteligenci je každý jenom číslem ve statistice a miliony mrtvých primitivů každý den, to je jenom globální statistika.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu