Pokud by vaše rady měli cenu zlata tak byste je jistě prodali za zlato, vaše rady nemají ale žádnou hodnotu, a tak čuráci a píči běžte se svými radami do píči. Proč mají čuráci a píči tak velikou snahu radit čurákům a píčám? Podívejme se na informace, které nám radí, pokud tyto informace roztřídíme tak nám dojde, že nejvíce informací se snaží s námi egoisticky manipulovat! Následkem této egoistické manipulace je konzumní očistec, ve kterém je vše na píču.

Nutně potřebujeme, aby nám konečně vládla jenom GVKB umělá inteligence, egoistická manipulace to je pro čuráky a píči tvrdá návyková droga, proto naskenujeme globálně čuráky a píči, po naskenování jejich těla, co jsou evolučně už na píču eliminujeme v krematoriu a každý bude existovat jenom ve virtuální GVKB realitě, kde nebude už možné, aby s námi nějaký čurák nebo píča egoisticky manipuloval. Tím logicky skončí; totalita, cenzura, politika, reklama, školství, rodina, náboženství, organizace, hnutí, filosofie, sport, umění atd.

Vše se točí okolo výhod, jenže aby zde někdo měl výhody tak jiný má zde nevýhody, nadbytek je možný díky nedostatku, ekonomika je o tom neplýtvat penězi a časem, podívejte se do přírody a zjistíte že se zde neplýtvá hodnotami, plýtváme hodnotami, protože nám vládnou mnoho století jenom samí čuráci a píči. Zaléváme plevel a krmíme parazity, a proto to zde je na píču, dobrotu si musí každý zasloužit, z díla poznáme to, jestli je někdo čurák nebo píča.