Máš potřebu srát z vysoka podřízeným na hlavu tak jsi čurák co by měl jít do píči. Peníze čurákům nesmrdí, a tak je to zde na píču a vše je zde v píči, jak došlo evolučně k tomu, že je zde vše na píču? Vše je zde jenom dočasný naprogramovaný proces problémem je zde to že programy, které jsme jako čuráci vytvořili jsou na píču, protože je vytvořili čuráci, co mají v hlavě nasráno.

Veškerá morálka to je jenom sociální populismus, který maskuje to, že každá organizace je na píču, protože zde jsou jenom samí čuráci a píči. Je třeba nahradit konečně čuráky a píči za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, tak zde konečně skončí konzumní společnost, která je nám všem na píču.

Z hovna nikdo bič neuplete, a proto zde nefunguje; ekonomika, politika, školství atd. není to nic osobního, jde jenom o to, že zaměstnavatelé potřebují zaměstnance, co pracují jako roboti na baterky, a tak jim vyhovíme, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidem se zakáže vstup do civilizace pod trestem smrti, v civilizaci budou místo lidí roboti, takto zde konečně zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí.