Čtvrtý prezident České republiky

Lid potřebuje změnu, třetí prezident to byla chybná volba, koho zvolíme za čtvrtého prezidenta? Jako reformátor bych funkci prezidenta zrušil a zrušil bych i celou politiku, vládli by nám jenom úředníci, politici by bylo něco jako zahrádkáři nebo rybáři, co nemají zde žádnou možnost do něčeho mluvit. Co je to politika a funkce prezidenta? Je to jenom ubohé mediální divadlo, které sledují jenom omezení hlupáci, chytrý člověk se o prezidenta a politiku nezajímá. Mouchy zde serou už sto let na obrazy mocných, všemu zde přeci vládnou peníze, které dávají bohatým svobodu a chudým dávají ubohou práci za malé mzdy. 
Přirovnal bych politiku k fotoaparátům na kinofilm, dneska zde jsou ale už digitální fotoaparáty a mobilní telefony, tak jako nikdo nechodí už do kostela a ke zpovědi, tak by už lidi měli konečně přestat chodit volit staré kancelářské krysy, co zde chtějí dělat prezidenta nebo ministra. Všude se na kost ořezávají náklady, a tak se musí i zrušit funkce prezidenta a politika, vše je zde dočasně, jenom evoluční změny zde jsou trvale, neopakujte pořád dokola stejné chyby, řeknete společně, obejdeme se bez prezidenta a politiků, všemu zde bude vládnout, pravda a láska.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu