Covid-19 eliminuje jenom profesionalita

Pandemie nejsou nic nového pod sluncem, původcem každé pandemie byla a bude špína, tam kde je čistota tam nejsou ani pandemie! Statistika jasně odhaluje to, že s příchodem studeného dlouhého období rychle narůstá pandemie, problémem není ale zima, problémem je to že s příchodem zimy narůstá rychle špína v ovzduší, a tato špína má za následek epidemie.

V nemocnici se dbá na čistotu, ale to nestačí je třeba dbát na čistotu i na pracovišti a doma, nestačí bojovat se špínou jenom povrchně budeme se muset naučit bojovat se špínou do hloubky a odstranit tak i špínu která je nám skrytá!

Mnoho špíny je v člověku, a tak nakažený člověk přenáší Covid-19 a rozšiřuje jej do svého okolí, budeme muset globálně zajistit to, aby se ti, co jsou nakažení přemístili do nemocnice kde budou izolování od zdravých lidí, problémem je to že testování nefunguje optimálně a globálně, a tak odhalí většinou pozdě nakažené jedince.

Zde musí nastoupit prevence kdy se zjistí nejvíce ohrožené skupiny lidí ze kterých se mohou stát snadno přenašeči Covid-19 a tyto rizikové skupiny lidí se izolují ve velikých rezervacích daleko od civilizace. Pro nikoho nebude imunita nebo výjimka, nejvíce přenašečů je u lidí, co mají slabou imunitu, jak poznáme u člověka to, že má on slabou imunitu, a tak je třeba jej izolovat od civilizace v Covid-19 rezervaci, kde jej čistota ochrání před Covid-19.

Vytvoříme spolehlivé testy na imunitu, bude zde povinné měsíční testování lidí na imunitu v nemocnici a ten kdo nebude mít platnou certifikaci imunity, ten skončí v rezervaci daleko od civilizace i kdyby to byl; senátor, poslanec, ministr, celebrita, ředitel, profesor, soudce, milionář atd. V Covid-19 rezervaci by se specialisti na imunitu postarali o to, aby se u lidí imunita rychle zlepšila, a tak se mohli lidi vrátit zpět do civilizace, vše je o tom být profesionálem a nebýt amatérem na Covid-19! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *