Covid-19 co je pravda a co je lež?

O současné pandemii Covid-19 je zde mnoho lží a nikdo už neví co je pravda? Už dva roky slyšíme o tom, kolik lidí je nakažených a kolik lidí zemřelo na pandemii, politici složitou situaci nezvládli a propadli panice, následkem je ekonomika a psychika v krizi.

Podívejme se na problém pandemie z hlediska statistiky počtu lidí na světě, došlo za dva roky ke zmenšení počtu lidí na světě díky pandemii? Ke zmenšení počtu lidí na světě nedošlo, a naopak se počet lidí na světě za dva roky zvětšil o mnoho miliónů lidí!

Logicky z těchto informací je jasné to že zde žádná pandemie není, každý člověk je zde evolučně dočasně, někdo je eliminován pomocí potratu už před narozením a jiný se dožije sta let, ženy se statisticky dožívají většího věku, čím ekonomicky a sociálně vyspělejší je společnost tím déle zde lidi žijí.

Viry testují naši imunitu a eliminují to co má špatnou imunitu, proč má dneska mnoho lidí špatnou imunitu, a tak je viry eliminují? Lidi nepochopili, co jim škodí a co jim prospívá, komu není rady tomu není pomoci, civilizace jedná s lidmi jako s roboty a následkem je špatná imunita lidí. 

Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, máme zde jenom to o co se správně staráme, pokud se společnost nestará správně o lidi tak následkem jsou problémy a krize, vše je o kontrole, která eliminuje chyby, co dělají lidi, jenom díky kontrole zde bude vše optimálně fungovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *