Co způsobuje krize?

Nejsou zde jenom ekonomické krize, jsou zde i krize u; politiky, náboženství, filosofie, školství, umění, zdraví, psychiky atd. všechny krize jsou způsobené tím že lidi dělají chyby, proč vlastně lidi dělají chyby a tím se způsobují krize? Lidi získali díky civilizaci moc a bohatství, a tak když udělají chybu, má to za následek velikou škodu, když zvíře v přírodě udělá chybu, tak si s tím příroda snadno a rychle poradí!

Podívejme se na veliké války, které způsobili lidi, co mají moc a bohatství, pokud by byl každý člověk na světě chudý a bezmocný, tak by zde nemohli být války a nebyli by zde ani pandemie! Je třeba proto globálně zrušit soukromé vlastnictví a zrušit peníze, místo jmen budeme mít jenom čísla a na vše bude čipový přídělový systém, vše bude řídit umělá inteligence, ten, kdo bude porušovat normy a zákony, bude muset počítat s tím že bude eliminován.

Zavede se kontrola kvality lidí a nekvalitní jedinci se eliminují, tím skončí degenerace a přelidnění, zájem každé organizace je nad zájmem jedince, jedinec je v každé organizaci jenom otrokem organizace. Ovce nemůže být pastýřem ovcí, pastýřem ovcí musí být umělá inteligence, protože ona je mnohem vyspělejší než hloupá ovce. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *