Přeskočit na obsah

Co zde zůstane po smrti prezidenta?

Každý prezident jednou jistě zemře, logicky je zde otázka a co zde zůstane po smrti prezidenta? Po smrti každého prezidenta zde nic nezůstane, vše se totiž evolučně recykluje, a tak zde nic není trvale, to že prezident po sobě zanechá bohatství nebo po sobě zanechá knihu, kterou o něčem napsal, to vše se nakonec jistě evolučně recykluje.

Z prachu prezidenti vznikají a v prach se navrací, smysl života není v tom mít hodně prachů a hodně moci, to jsou jenom dočasné iluze, snažíme se dosáhnout mnoha cílů a neuvědomujeme si, že jsme tak naprogramovaní, protože každý program to je proces, který směřuje k naprogramovanému cíli.

Neustále si pokládáme existenční otázku, jaký má život smysl, když jednou jistě zemřeme? Život je založen na změnách, neustále se vše v nás a okolo nás mění, trestat člověka za to že před mnoha lety udělal nějakou chybu je pitomost, protože to byl jiný člověk, každý člověk se za pouhý rok zcela změní fyzicky a psychicky.

Měli bychom tedy dát konečně do zákona, že pokud člověk něco provedl před rokem tak se to smaže, protože to byl jiný člověk, který zde už není. Podívejme se do přírody zde je trest za chyby okamžitý, a proto zde nejsou potřeba policajti a soudci, naše lidské zákony a normy to jsou pitomé teorie, které v praxi nefungují, komu není rady tomu není pomoci. 

Štítky: