Co z toho lidi mají že podvádějí svého partnera v rodině

Když něco fotografujeme tak to můžeme fotografovat z; blízka, dálky, nadhledu, podhledu atd. stejné je to i s problémy, které můžeme řešit různě, dokud zde nebyli muži, tak zde s muži nebyl problém, vše mělo svoje pravidla a rituály. Osud tomu chtěl, že došlo k tomu, že zde jsou s vámi i muži, neřešte, jestli je to správně, nebo chybně, jde o těžkou zkoušku, kterou pro vás osud připravil, život byl a bude o zkouškách, které osud všemu živému připravuje.

Podívejme se na to objektivně bez emocí, musíme zbořit starý systém a na nových základech postavit nový systém, nebude to snadné a jednoduché, začínáme od nuly a máme k dispozici nulové informace, jak si to uděláme takové to i budeme mít, máme možnost vše otestovat ve virtuální realitě a díky tomu se vyhnout problémům, strach může mnohé nutit k ukvapeným rozhodnutím, ano máte strach z budoucnosti a je to pochopitelné, budeme dělat chyby tomu se nelze vyhnout, veliké změny trvají velikou dobu.

Zatím vnímáte změny spíše v rovině fyzické, to jsou ale malé změny proti změnám v rovině psychické, rodina, kde žije pohromadě; muž, žena, dítě, to je psychicky velmi složitý systém. To je ono, rodina je složitý systém, kterému nikdo nerozumí, navíc každá lidská rodina je originál, na jednu stranu se ženy těší na život v rodině a na druhou stranu mají strach z toho, že to nezvládnou. Koukala jsem se v archivu na to, jak kdysi lidi žili v rodině a připadalo mě to jako by lidi byli blázni.

Proč je zde třeba nevěra, co z toho lidi mají že podvádějí svého partnera v rodině. Proč v rodině to nakonec skončí tak, že někdo zde je pánem a jiný je zde sluhou, je to mnoho otázek, na které bych chtěla odpovědi. Rád bych vám na všechny vaše otázky odpověděl, ale to by trvalo velmi dlouho, je třeba se spíše zaměřit na prioritní problémy, a ty vyřešit, a prioritním problémem je stanovení nových správných pravidel, a kontrola jejich dodržování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *