Přeskočit na obsah

Co vyléčí nemoc?

Všude je slyšet že je něco nemocné, smrt vyléčí každou nemoc, je zde nějaké teritorium plné nemocných lidí, smrt eliminuje na tomto teritoriu problematiku nemoci. Každý živý systém je smrtelný, smrt je dokonalé vypnutí, po kterém už není možné zapnutí, miliarda mrtvých lidí sem, a miliarda mrtvých lidí tam, nebuďme ubohými troškaři, nejsme tak bohatí, abychom mohli v globální otázce smrti na lidech šetřit. Zavedou se globálně dobíjecí kontrolní inteligentní GVKB čipy do mozku, ten, kdo si díky zaplacení globálních GVKB daní GVKB čip každý den nedobije, ten zemře ve spánku, protože jej GVKB čip usmrtí. 

Neviditelná ruka trhu takto eliminuje neplatiče GVKB daní, nejsou zaplacené daně, tak není ani život. Každý člověk je jako šroub, lidi, co neplatí daně, to jsou povolné šrouby, a díky těmto povoleným šroubům, se konzumní stroj dostává do krize. Nebudou zde pro nikoho výjimky, daň se vyměří podle váhy člověka, čím více člověk váží, tím více on může vydělávat peněz, takto zde bude snaha být hubeným, a jak víme, tak tloušťka škodí zdraví lidí, a navíc tlustí lidé zvyšují spotřebu drahého paliva u automobilů a letadel.

Nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, každý si může našetřit na zlou dobu, kdy nebude mít zdroje peněz, takto skončí doba, kdy se zde nepřizpůsobiví příživníci rozmnožovali jako mouchy. Daně poslouží jako regulátor přelidnění, čím více bude na světě umělé inteligence a autonomních robotů tím méně zde bude potřeba lidí a společnost už nebude podporovat ekonomické parazity. 

Štítky: