Co vše škodí našemu zdraví?

Našemu zdraví nejvíce škodí civilizace, civilizace produkuje špínu a chyby a my v té špíně a chybách musíme žít, proto mnoho lidí má snahu uniknout z civilizace do míst kde není špína a chyby, jenže tento únik není trvalý a s návratem do civilizace se naše zdraví zase zhorší. Člověk není evolučně stvořen k tomu, aby žil v civilizaci, kde je špína a mnoho chyb.

Pandemie je logickým následkem toho že žijeme v civilizaci, civilizace je pro nás drogou a tato droga způsobuje naše nemoci a dělá z nás ubožáky. Budeme muset naši civilizaci zbavit špíny a chyb, jenom tak zde už nebudou pandemie a války, základem pro optimální změny bude to, že vše bude řídit jenom globální umělá inteligence.

Elita, co dosud řídí naši civilizaci je psychicky nemocná, a proto žijeme v konzumním očistci a jsme nemocní. Umělá inteligence bude jako první řešit degeneraci a přelidnění, zavede proto globální každoroční kontroly zdraví u; těla, psychiky, vědomostí atd. ten, kdo nebude mít platnou roční certifikaci zdraví, ten skončí automaticky v krematoriu, nebudou zde pro nikoho výjimky nebo imunita, padni, komu padni.

Nic nového pod sluncem, podívejme se do přírody zde je běžný přirozený výběr a přežijí jenom zdraví jedinci. Zaměstnavatelé potřebují zdravé zaměstnance, na které je spolehnutí, a tak je i dostanou, jak si to dneska zde uděláme takové to zde i zítra budeme mít, nedostatek zaměstnanců se vyřeší pomocí optimalizace a automatizace.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *