Co vše je zde podvod?

Snaha o podvod zde existovala už v době, kdy v ekosystému člověk ještě evolučně nevznikl, člověk jenom dokázal dělat svoje podvody mnohem lépe, než jeho předchůdci, díky tomu že má k dispozici; inteligenci, vědu, techniku, informace, programy, výhody, jistoty, zdroje, ideologie, moc, bohatství, peníze, čas, atd. když staré podvody už nefungují, tak jsou okamžitě nahrazené novými podvody, které fungují, ano evoluce je bohužel i u podvodů, takový je život. Co je to vlastně vědecky podvod? 
 
Tento svět je o cílech, které se snažíme realizovat, když nelze dosáhnout cíle pomocí přirozených postupů, tak se snažíme použít nepřirozené postupy, a podvod je nepřirozeným postupem, pomocí kterého lze dosáhnout vytouženého cíle. Podívejme se na politiky a podnikatele do hloubky, nadbytek je postaven na nedostatku.
 
Aby měli politici a podnikatelé nadbytek moci a bohatství, tak pracující lid musí být bezmocný a chudý, co je dovoleno bohatým, to je zakázáno chudým, bohatí mohou beztrestně podvádět chudé, a chudí z toho mají blbou náladu, a páchají sebevraždy, nebo konzumují alkoholické nápoje a kouří cigarety, to je svým způsobem taky sebevražda, akorát že probíhá dlouhou dobu. 
 
Neustále je zde mediální propaganda, že ten kdo se dlouho snaží, uspěje, a má se dobře, to je lež jako věž, tento konzumní svět je uzavřen pomocí; rasismu, klientelismu, kast, tříd, ligy, ideologie, centralizace, monopolů, dezinformací, mafie, korporací, atd. Upálení kacíře Jana Husa, jasně odhaluje, jak tento svět funguje, když jde o moc tak se zlikviduje i ten kdo je nám blízký, člověk je dneska člověku peklem, peklo není po smrti, peklem je cizí člověk který se tě snaží sobecky podvést, aby se on měl dobře. 
 
Jak mají lidi věřit církvím, když církev svatá upálí Jana Husa, je třeba zakázat všechny politické a náboženské ideologie, místo ideologie zde bude jenom pravda a láska, začne zde hon na podvodníky, budeme podvodníky eliminovat v krematoriu, každý je zde snadno nahraditelný.
 
Nebude zde pro nikoho imunita, pokud zjistíme že je prezident nebo ministr podvodník tak on skončí v krematoriu, nejsme tak bohatí, abychom mohli být dobří k podvodníkům, dáme lidem do těla GVKB inteligentní čipy a budeme je od narození do smrti sledovat a bodovat, na hrubý pytel zde bude hrubá záplata, kdo nejde s námi, ten jde proti nám, a bude tak v krematoriu eliminován.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.