Přeskočit na obsah

Co vše je zde na hovno?

O mnohém říkáme že je to na hovno, a tak je třeba konečně zjistit vědecky a statisticky co vše je zde na hovno? Jelikož toho, co je zde na hovno je mnoho, tak se pokusíme zjistit to, co zde není na hovno? Po dlouhém hledání něčeho, co zde není na hovno se došlo ke zjištění, že nic takového zde není, z toho vyplívá jasně to že vše, co je v nás a okolo nás to je na hovno, mohli bychom vytvořit obrazně pyramidu ve které by na vrcholu pyramidy bylo to co je nejméně na hovno a v základech pyramidy by bylo to to je nejvíce na hovno.

Nejméně na hovno jsou informace a programy prověřené dlouhou praxí, abychom mohli dosáhnout cíle, tak k tomu potřebujeme hodnotné informace a programy. Většina informací a programů je na hovno, protože nejsou prověřené dlouhou praxí. Knihy jsou klasickým zdrojem informací, dneska už knihy nečteme a čteme informace co jsou na internetu, časem nám dochází to že informace z knih a internetu jsou nám na hovno, potřebujeme totiž informace, které nám pomohou k tomu abychom se měli dobře a takové informace nejsou v knihách ani na internetu. 

Mnoho lidí se má dlouho dobře a najednou přijde; nemoc, podraz, válka, pandemie, inflace, katastrofa atd. žijeme ve světě kde je vše na hovno a každý náš úspěch je tak nám na hovno. Stěžovat si ve Zpovědnici na to že je život na hovno to je vám na hovno! Lidí je dneska na světě jako sraček a ti co jsou nahoře serou z vysoka na ty co jsou dole, následkem jsou konflikty a války, naštěstí díky moderní vědě a technice zde už brzo bude umělá inteligence a autonomní roboti, tím dojde k restartování naší konzumní společnosti a po restartu zde už nebudou nikde lidi, protože lidi zde byli na hovno a místo lidí zde bude umělá inteligence a autonomní roboti, každý evoluční příběh je zde dočasným experimentem.

Štítky: