Co se nejvíce vyplatí dělat?

Každý to zná, že má špatnou náladu, když musí dělat to, co se mu nechce dělat. Všeho zkuste a dobrého se držte, jde o to, dělat to, co je vám blízké a máte pro to i talent, většinou se setkáte s konkurencí a je těžké v konkurenci uspět, pokud narazíte na protekční prostředí. Pokud máte podávat veliké výkony, potřebujete mít i veliké zdroje, dobrota je žebrota. Častým problémem jsou nejisté investice, investujete mnoho času a peněz do něčeho a neuspějete, tím o investice přijdete, proč jste nepoznali veliké riziko, a tak jste chybovali? 
 
Většinou někdo má užitek z toho, že jste o svoje investice přišli, je to otázka dezinformací, pomocí kterých ti co jsou nahoře, egoisticky parazitují na těch, co jsou dole. Dalším problémem je to že se vše rychle mění, to co je dneska pro vás výhodné, může být pro vás zítra už nevýhodné, z přátel se snadno mohou stát nepřátelé, situace se rychle mění a ten kdo se nepřizpůsobí, má problémy. 
 
V reklamě je zboží nebo služba dokonalá v realitě je tomu jinak, stejné je to i s; politikou, náboženstvím, filosofií, školstvím, uměním, vědou, technikou, atd. jde o pokrytectví, ve snaze být úspěšný, si jedno myslíme a jiné říkáme. Pomocí dezinformací děláme z druhých hlupáky a druzí nám to oplácejí, a tak jsme v začarovaném kruhu, kde je místo pravdy lež, a místo lásky nenávist, nikdo za nic nemůže, každý si jenom plní svoje povinnosti. 
 
Ti co vládnou, rozhodují o nás bez nás, vládne zde milion milionářů pomocí dluhů, prezidenti a ředitelé jsou jenom sluhové těchto milionářů, z lidí se stali jenom pevně utažené šroubky v tomto velikém konzumním globálním stroji na peníze, vadný šroubek se nahradí novým šroubkem a vše funguje bez problémů. Kdo může za války a krize? Za války a krize může špatná kontrola, je to jako u řízení auta, když řidič ztratí nad autem kontrolu, tak následuje havárie.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu