Co nevíš dnes, to se dozvíš zítra

Končí doba, ve které byli informace dostupné jenom elitě, a přichází doba, ve které jsou informace snadno dostupné, a tak víme to, že kolem strachu se točí naše kulturní civilizace, život stvořil strach a strach je tím kdo s námi po celý život manipuluje, ti co mají moc a bohatství, se snaží nahnat strach těm, co jsou bezmocní a chudí.
Snažíme se poznat vše, co neznáme, abychom tak získali výhody a jistoty, jenže když výhody a jistoty získáme, tak s nimi neumíme zacházet a napácháme více škod než užitku. Jsme jako malé děti, co si neuvědomují následky svého myšlení a konání. Snažíme se si vše zjednodušit na úkor druhých, nelze jednoduše zodpovědět všechny zvědavé otázky, proč máte problémy a proč váš život nemá smysl. Univerzální odpovědi nemají žádnou hodnotu, každý potřebuje odpovědi, které jsou určené jenom jemu.
Máš depresi tak použij nějaké chemické látky, jsi nemocný tak konzumuj léky, to je cesta do záhuby, ptej se na to, co je za tím že máš deprese, a co je za tím že jsi nemocný. Za vší je strach, který je v tobě, nebo jde o strach, co mají lidi okolo tebe. Jak je možné že se z lidí stávají vandalové, co poškozují svoje okolí, nebo zabíjejí cizí lidi?
Když nemůžeme energii v sobě použít k našemu existenčnímu růstu, tak ji použijeme k vandalismu, sebevražda je vandalismus, který ukončí naši ubohou existenci. Moderním trendem je rychlost, myslíme si, že díky rychlosti se budeme mít lépe, tak to funguje ve sportu, ale nefunguje to tak už v normálním životě, nejsme sportovci, u kterých se měří rychlost, a ten kdo je ve škole nebo zaměstnání pomalý, ten bude recyklován na substrát.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]