Každý člověk se často setkává s nemocí, kterou se snaží léčit, všechny nemoci mají svoje příčiny, jelikož je nemocí mnoho tak je zde i mnoho specialistů co se specializují na léčení různých nemocí u těla a psychiky. Je toho mnoho co nám škodí a mnoho toho co nás léčí, problémem je často to že mnohé nemoci se nám po vyléčení vracejí, a tak se ocitáme v začarovaném kruhu boje s nemocemi.

Spánek je nejlepším lékem na mnoho nemocí, dalším lékem na mnoho nemocí je to, co jíme a pijeme, zde se mnohdy lidi nemohu dohodnout na tom co bychom měli jíst a pít abychom byli zdraví, dokonce zde jsou i specialisté co dlouho studovali co máme jíst a pít. Mnohdy se snažíme na jídle a pití ušetřit peníze, protože potřebujeme peníze použít na to co milujeme a potřebujeme.

Na jedné straně je naše zdraví a na druhé straně je kariéra, mnohým lidem kariérismus zničil jejich zdraví, komu není rady tomu není pomoci. Je třeba pochopit to že pokud si zničíte zdraví tak si za peníze zdraví nekoupíte, komu není rady tomu není pomoci, jak si to uděláš takové to máš.

Podívejme se třeba na víno, v malém množství je lékem a ve velikém množství nám škodí, dalším problémem je u vína kvalita, často je zde snaha prodávat ve velkém nekvalitní víno, aby obchodníci dosáhli velikého zisku. Mnoho potravin a nápojů obsahuje; náhražky, konzervanty, jedy atd. ideální by bylo si potraviny a nápoje zajistit z vlastních zdrojů, ale o to obchodníci a stát nestojí, protože by na nás nemohli elity vydělávat. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..