Co nám přináší nová doba?

Nová doba nám přináší změny, se kterými jsme nepočítali, každý vnímá novou dobu jinak, někdo má radost z nové doby a jiný je smutný z nové doby, něco se změnilo málo a jiné se změnilo hodně to je logické, nejvíce se změnilo naše myšlení, nemyslíme už tolik egoisticky a myslíme více sociálně, pochopili jsme to, že sami nic v nové době nedokážeme realizovat.

Nová doba potlačuje moc monopolů a posiluje moc konkurenčního prostředí, nebude to trvat dlouho a místo peněz a soukromého vlastnictví zde bude bodovací globální čipový GVKB systém, který bude ovládat informační technologie, nebudeme už k ničemu potřebovat mocné autority, co rozhodovali chybně o nás bez nás, období kariéristických závodů už brzo skončí.

Robot prezident bude vyznamenávat roboty, stát nebude zaměstnávat lidi, místo lidí budou pro stát pracovat roboti a počítače. Skončí globálně doba, kdy lidi chodili do zaměstnání, každý bude soukromníkem a bude pracovat jenom sám na sebe.

Všechny ideologie které z lidí dělali hlupáky a chudáky zaniknou, co bylo, to bylo, v nové době nebude místo na teorie, které v praxi nefungují, zde bude místo jenom pro profesionály co pracují; rychle, kvalitně, levně, spolehlivě. Lidi přestanou lhát a krást, protože budou pod neustálou digitální globální kontrolou, a ten kdo bude svévolně porušovat globální zákony a předpisy, ten bude okamžitě v krematoriu eliminován.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]