Co je základem pro naše štěstí

Lidi jsou nešťastní, a tak hledají opak kterým je štěstí, co je základem pro naše štěstí? Existuje mnoho náhražek štěstí, ale toto štěstí je zde krátkou dobu a potom jsme zase nešťastní, je vůbec být možné trvale šťastným? Štěstí je stav opilosti a jak víme, tak každá opilost je zde dočasně a potom následuje vystřízlivění a tím i deprese.

Vše, co nám dělá dobře to může dočasně způsobit pocit štěstí a potom následuje deprese. Podívejme se na drogy, které nám způsobují pocit štěstí, jak poškozují naše zdraví a jak je obtížné s drogami skončit a jsme nucení brát větší dávky drogy, aby droga účinkovala.

Drogou je i moc a popularita, ti, co kandidují na prezidenta to jsou závisláci na moci a popularitě a měli bychom je léčit v psychiatrické nemocnici. Základem pro naše štěstí je flegmatismus, nejšťastnější lidé na světě jsou flegmatici, komu není rady tomu není pomoci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Láska se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.