Rubriky
Ego

Co je pod povrchem konzumní civilizace?

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Vše je o hodnotách, pomocí porovnávání rozdělujeme vše podle hodnot, to co má hodnotu o to se staráme a to co nemá hodnotu o to se nestaráme, to platí v rovně hmotné i duševní, podíváte se na člověka a okamžitě víte jakou má hodnotu podle vzhledu a chování. Hodnotu člověka může zvednut; moc, bohatství, popularita, krása, moudrost, titul, protekce, atd.

Následkem je závist kdy ten kdo zde nemá žádnou hodnotu závidí těm, co zde mají velikou hodnotu, závist vede k nenávisti a konzumaci drog. Společnost je všude rozdělená na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, ti co jsou nahoře se mají dobře a ti co jsou dole se mají zle.

To že půjdete k volbám je jenom divadlo, protože pokud by mohli volby eliminovat rozdělní na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole tak by se volby zakázali, po volbách bude líp jenom těm, co získali výhody. Statisticky milion milionářů vlastní většinu hodnot na světě a tak ovládá náš svět. Je snadné změnit povrch a je těžké změnit to co je pod povrchem, co je pod povrchem konzumní civilizace?

Pod povrchem jsou milion let viry, člověk je loutkou, kterou ovládají viry, toužení po rozmnožování pomocí sexu to je snaha virů o to získat nové tělo protože je tělo smrtelné, nemůžeme v těle viry násilně eliminovat, protože naše tělo a nás mozek nedokáže bez virů existovat. Vraždit lidi pomocí válek je taky marnost, protože pokud je málo lidí, tak se lidi rychle rozmnožují. Máme rádi psy, protože v jejich těle a mozku jsou viry stejné jako v lidech.