Civilizace nahrazuje ve velkém originály za náhražky, z dálky často vypadá náhražka jako originál, nic nového pod sluncem už v mravním desateru je zákaz klanět je náhražkám které nahrazovali boha. Originálního krále jsme nahradili za prezidenta, originální dřevo jsme nahradili za umělé hmoty, originální lidskou práci jsme nahradili za práci strojů a programů atd. nebude to už evolučně trvat dlouho a v civilizaci nahradíme lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy.

Dlouho jsem hledal optimální odpověď na základní otázku vesmíru a odpovědí je za vším jsou výhody, kolem výhod se točí; logika, fyzika, chemie, věda, technika, ekonomika, politika, náboženství, umění, rodina, psychika atd. Vše je zde ohraničeno protiklady, mezi kterými je napětí a tato energie se vším pohybuje, jsme loutky, které mnohé ovládá, všude platí to, že veliké ovládá malé, a to co je veliké vzniklo z malého a po čase se to rozpadne na malé, je to vše jenom proces recyklace, všechny hodnoty zde jsou relativní, proto chybujeme a ze svých chyb se neustále poučujeme. Všechny knihy jsou jenom ubohou náhražkou za přírodní moudrost, lidi dělají chyby.

Prověřujte, než začnete důvěřovat, vše z dálky vypadá jinak než z blízka, hmota je iluze, která vypadá reálně a ty tomu naivně věříš, ve skutečnosti je zde jenom energie, která se vším manipuluje. Energie to je napětí mezi protiklady, pokud zmizí napětí mezi protiklady tak zmizí i energie, proto emancipace nefunguje, demokracie je utopie a vše co končí na ismus (feudalismus, kapitalismus, socialismus, dogmatismus) to je utopie která nefunguje. Nula vám pyšně řekla že jste nulou a vás to urazilo, proč místo lásky je zde nenávist a místo pravdy je zde lež? Problémem je emancipace, z lidí se stal dobytek, který miluje koryto, problém je v tom že je zde nedostatek koryt, a tak je zde všude kariérismus, který proměnil lidi na blbce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..