AMD Ryzen 5 5600G nebo Intel Core i5-11600K

Výkony obou moderních procesorů se liší minimálně záleží zde spíše na co se bude procesor nejvíce používat, výhodou u obou procesorů je integrovaná kvalitní grafická karta a tím ušetříte hodně peněz za grafickou kartu, a navíc v současnosti je veliký nedostatek grafických karet, protože se grafické karty začali používat na těžení virtuálních měny.

Většina konzumentů si kupuje sestavené počítače, kde je už nainstalovaný Windows 10 velmi populární jsou dneska notebooky. Velikou výhodou notebooků je přenositelnost a malá spotřeba elektřiny, nevýhodou je špatná opravitelnost a veliká poruchovost. Do módy začínají přicházet malé počítače které je možné přišroubovat za monitor, a tak vám na stole nepřekážejí.

Dokud zde nebyl internet tak lidi mnoho koukali na televizi, internet nám umožňuje nebýt jenom pasivním konzumentem, ale můžeme být i na internetu být aktivní a pro někoho se stane internet i zaměstnavatelem. Neřešte tedy jestli bude mít váš počítač procesor AMD nebo Intel, řešte to, jestli budete počítač správně využívat.