Co je dovoleno bohatým, to je zapovězeno chudým

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37725859112/

Většina konání v nás a okolo nás probíhá automaticky podle programů a databází, jenom malé množství konání, musí řešit inteligence tím, že vyhodnotí dostupné informace, a potom experimentuje a snaží se vytvořit automatický program, aby nějaké nové konání už probíhalo automaticky, a nebyl zde potřebný zásah inteligence.
Vše bylo vyrobené a nastavené k nějakému profesionálnímu konání, často dochází k tomu, že jsou s konáním nejrůznější problémy hmotné nebo duševní, následkem jsou problémy, které se musí logicky řešit správně a rychle.
Mnohé problémy se řeší ale chybně anebo velmi pomalu, příčin může být mnoho je mnoho těch, co umí jenom soudit, ale je málo těch co umí pochopit problémy, a potom je i odstranit, v současnosti naším největším problémem jsou naše chybné závislosti, a díky nim je zde mnoho problémů, jenom situace stanoví co je správná a co je chybná závislost.
Konzumní systém, ve kterém existujeme, to jsou jenom vztahy spojené se závislostí, kdy většinou to malé je existenčně závislé na tom co je veliké, a tak pro to malé, je to veliké bohem, který rozhoduje o existenci toho malého. Mocný a bohatý pán řekne; nejsem s vaší prací spokojen máte výpověď, nemáš dobrou práci tak se rozvedeme, atd. sloužit pánům není snadné a ten kdo to nezvládne má zde problémy a deprese, pánů je zde mnoho na jednoho obyčejného člověka.
V přírodě, je existenční tlak na vše živé mnohem větší, než v naší civilizaci, zde ten kdo je malý a neslouží svému velikému bohu, ten je za to potrestán smrtí, to veliké je zde vždy a všude bohem tomu malému, jiný Bůh zde nikdy nebyl a nebude. Bůh může říci, nejsem spokojen s nekvalitními lidmi, a tak nechám postavit veliké továrny na smrt, a budu tam posílat nekvalitní lidi, abych s nimi neměl už zde problémy.
Nekvalitní lidi, se můžou pokusit se postavit Bohu, jenže Bůh má k dispozici výhody a jistoty, a tak nespokojence zlikviduje pomocí výhod a jistot, v minulosti zde byli veliké stavby a zde umíralo vyčerpáním a na nemoci mnoho zajatců a otroků, v současnosti se lidi likvidují ekonomicky, kdy se jim nedá práce za mzdu, nebo se jim dá těžká práce za almužnu, následkem je to že lidi spáchají sebevraždu.
Jak sloužit správnému Bohu, o tom je lidský život od svého počátku, ten kdo nedokáže správně sloužit těm, co zde mají velikou skutečnou moc a veliké bohatství, musí počítat s tím, že bude existovat za trest v ekonomickém očistci, a bude mít deprese.
Správně může sloužit mocným a bohatým jenom ten, kdo je zdravý tělesně a duševně, protože duševně a tělesně nemocný člověk slouží jenom svým nemocem a tak nemůže už správně sloužit Bohu, který rozhoduje o nás bez nás, protože zde má vysokou funkci jako; král, papež, prezident, řiditel, nadřízený, atd. Co je dovoleno bohatým, to je zapovězeno chudým, který slouží otrocky bohatým, proto mají bohatí a mocní lidé imunitu a výhody i jistoty.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu