Co děláte, když nic neděláte?

Často slyšíme, ty nic neděláš, běž něco užitečného dělat, jaká práce je vlastně užitečná, když vše co uděláme, je zde z hlediska velikosti času a prostoru jenom marnost a ubohost. Vše zde je dočasně, zanikají civilizace, města, náboženství, továrny, silnice, umělecká díla, atd. Když udělám lidi na této planetě spokojenými na mnoho let díky geniální optimalizaci, tak můj nástupce, vše škodolibě amatérsky zničí a lidi se zase budou mít mnoho dlouho zle a budou nadávat na to, že se měli dobře jenom v době kdy zde žil svatý dokonalý Vít Kouba. 
Moje geniální optimalizace je jednoduchá, zdaní se jenom hovno, zruší se globálně všechny současné; daně, poplatky, cla, atd. bude zde jenom daň z hovna, nebude to tak že by se každé vysrané hovno zdanilo, genetická hovna zdaněná nebudou, toho se nemusí nikdo bát! Zdaní se to, že někdo zde dělá v zaměstnání hovno, nebude se zdaňovat to, že někdo zde dělá něco užitečného, kdy je z toho užitek pro ostatní. Mnoho lidí totiž chodí do zaměstnání, a tam dělají hovno, a tak se na tyto lidi uvrhnou veliké daně. Dělat v nějakém zaměstnání nebo vysoké funkci jenom hovno, se tak už nevyplatí. 
Prezident nebo ředitel, bude mít na výplatě hovno, protože ve svojí vysoké funkci dělal hovno, a tak vše co vydělal, šlo na daně z hovna, mnoho lidí se bude logicky snažit oklamat kontrolní systém, aby nemuseli platit daně z toho, že dělají hovno. Kontrolní systém bude založen na kontrole tepů u srdce, když člověk dělá hovno, tak se tepová frekvence snižuje, každý dostane na krk nesnímatelný obojek který bude měřit tepovou frekvenci a bude i ukazovat místo kde člověk je.
Posadíte se na židli a okamžitě začnete platit daň z toho že děláte hovno, daň z toho že dělat hovno, se bude platit i v době kdy spíte, aby programátor nemusel platit daň z toho že dělá u počítače hovno, tak bude při práci chodit na pohyblivém páse, židle bude luxus, který si už lidi nebudou moci dovolit. Nejsem tak bohatý, abych mohl sedět na židli, to bude moderní přístup k tomu, jak zde nedělat v zaměstnání jenom veliké hovno. Daň z hovna se bude platit od 7 let do 70 let, mnozí si naivně myslí, když nebudu mít peníze, tak nebudu muset platit daň z toho, že dělám zde hovno, tak to nebude, ten kdo nezaplatí daň z hovna, ten bude ekologicky eliminován, protože je zde už jenom na hovno. 
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]