Co budeme dělat s tím, že lidi nebudou mít co dělat?

Fyzicky pracuje v hlavním městě minimum lidí. V ráji se fyzicky nepracuje, protože fyzická práce je trestem za to, že jsi hříšníkem, který nevěří v zázraky a tak byl vyhnán z ráje do konzumního ekonomického očistce, kde je nám ten druhý čertem, a s čerty zde nejsou žerty. V potu práce zde vyděláváme na daně, cla, poplatky, úroky, atd. jeden dělník dneska dokáže uživit několik lidí, a umožnit jim se mít zde dobře, i když nebudou nikdy v životě fyzicky pracovat za mzdu.

Modernizace a optimalizace umožňují to, že se může mít mnoho lidí dobře, protože stačí velmi málo lidí, co se budou fyzicky namáhat, a produkovat tak prací potřebné ekonomické hodnoty. Jeden statistik v USA spočítal, že v hlavním městě USA fyzicky pracuje jenom 6% obyvatel tohoto města, a 94% obyvatelstva zde nemusí proto už fyzicky vůbec fyzicky pracovat, a může jenom sedět u televize nebo internetu a konzumovat levné potraviny.

Často je slyšet to, že psychická práce, je ekonomickým zdrojem, stejně jako fyzická práce, ano 6% psychické práce je ekonomickým zdrojem, ale 94% psychické práce není už ekonomickým zdrojem. Podívejme se na zemědělství a stavebnictví, zde v minulosti bylo mnoho fyzické práce, s příchodem moderní doby, zde začala fyzická práce rychle ubývat, a brzo díky robotům, zmizí ze zemědělství a stavebnictví, poslední zbytky fyzické práce. Mnoho lidí co fyzicky pracují, touží po tom, aby nemuseli už fyzicky pracovat, a zjišťují, že konzumní systém je uzavřený, a dělá vše pro to, aby se fyzicky pracující lidé, nedostali snadno k psychické práci v kanceláři.

Jenže už brzo dojde i na lidi, co pracují jenom psychicky, a je třeba řešit, co budeme dělat s tím, že lidi nebudou mít co dělat? Státy se začínají dostávat do situace, kdy budou muset začít propouštět zbytečné státní zaměstnance, protože nebudou už mít peníze na jejich mzdy. Statistika ukazuje to, že za pouhých padesát let, se počet lidí na světě zdvojnásobil, čím více lidí, tím více je zde i problémů s lidmi. Řešit nakonec bídu a nezaměstnanost revolucí nebo válkou to není zrovna moc chytré řešení, je třeba se zaměřit na kontrolu porodnosti, a tak začít eliminovat degeneraci a přelidnění globálně.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu