Člověk zde evolučně skončil

Vše je zde evoluční experiment a člověk už brzo stvoří umělou inteligenci a autonomní inteligentní roboty na akumulátory, tím si podřízne větev, na které sedí, a tak zde evolučně skončí. Proč by měl zaměstnavatel zaměstnávat lidi, když může zaměstnat roboty a umělou inteligenci.

Vše je zde o tom že se staré nahrazuje za nové, tak jako se nahradili psací stroje na notebooky tak se nahradí lidi za roboty. Proč nejsme připravení na to, že zde evolučně skončíme a věříme na to, že se stane nějaký zázrak a my zde budeme jako lidi pořád?

Je to jako náboženství, které si myslelo že zde bude na věčné časy a najednou měli lidi k dispozici mnoho hodnotných informací a došlo jim to, že náboženství je na hovno, a tak spláchli náboženství do hajzlu. Vše je zde o tom že časem je vše na hovno, a tak se to spláchne do hajzlu, a i člověk zde bude časem na hovno, a tak jej evoluce spláchne do hajzlu. 

Vše je o tom splnit náročné požadavky evoluce, a to co nedokáže split tyto požadavky to je spláchnuto do hajzlu, tak jako když na starý počítač nejde už nainstalovat moderní operační systém, nebo se instalace podaří ale počítač zase funguje tak pomalu že je nepoužitelný.

Představte si testování lidí a robotů, z testů zaměstnavatel zjistí, že bude muset propustit lidi a nahradit je za roboty. Jenom blázen věří naivně tomu, že je nenahraditelný, komu není rady tomu není ani pomoci. Pandemie v nahotě odhaluje to, že je zde každý snadno nahraditelný, vše je nejisté a smrt je jistá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *