Člověk to byla testovací verze a robot to je finální verze

Dlouhé dojíždění do zaměstnání způsobuje deprese a stojí nás mnoho peněz a času, je to systémová chyba, kterou nikdo neřeší, problém je v tom, že náklady na dlouhé cestování do zaměstnání vždy hradí jenom chudý zaměstnanec, a tím se mnoho snižuje jeho životní úroveň, ano, dobrota je žebrota!
Nejhorší situace je v přelidněných městech, kde musíte několikrát během cesty přestupovat a musíte chodit neustále do schodů a ze schodů, ve špičce je doprava přeplněná, a tak si zde nemůže ani sednout.

Nejhorší jsou autobusy kde nečekané zabrzdění vám může způsobit zranění, taky můžete během cesty do práce být nakažení nějakou snadno přenosnou nemocí. Zaměstnavatelé pokutují ty co do práce nepřijdou na minutu přesně, jako kdybyste mohli ovlivnit to, že hromadná doprava nefunguje optimálně.
Podívejte se na strom, neustále stojí na stejném místě, a tak nemá psychické problémy, pohyb ve složitém prostoru je zdrojem psychických problémů, proto v nemocnici léčí lidi tím, že mohou ležet na posteli v klidu. K čemu je vám drahé osobní auto, když nemáte kde zaparkovat, a zastaralá silniční síť vám neumožňuje se rychle a pohodlně dostat do zaměstnání.

Celý problém vyřeší jenom umělá inteligence a roboti, lidi se odsunou z civilizace do rezervací a v civilizaci budou místo lidí roboti, pro roboty je hromadná doprava ideální, robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou v továrně vyrábět roboty, starý robot se recykluje.
Zaměstnavatelé potřebují zaměstnance, co pracují jako roboti tak jim vyhovíme. Člověk to byla testovací verze a robot to je finální verze, takto zde zvítězí pravda a láska nad nenávistí a lží, v rezervaci budeme jíst granule, pít vodu, spát pod velikým stanem, takto už nebudeme muset dojíždět do zaměstnání, a tak nebudeme mít deprese.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *