Člověk to byla hříšná oblečená opice

Sociální ideologie je utopie která nefunguje, jediné co v každé organizaci optimálně funguje to je totalita ve které nejsou lidská práva a z lidí se stali otroci na dálkové centrální ovládání, dobrota byla a bude žebrotou, jak si to každý kdo vládne udělá takové to on i má. Vše je o manipulaci ve které je důležité jenom dosažení optimálního cíle a jedinec je zde jenom dobře utaženým šroubkem v tomto velikém stroji na výrobu hodnot.

Lidi byli a budou blbci co blbnou, nová doba nám dává nové možnosti, nahradíme globálně lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, roboti budou vyrábět roboty a lidi opustí civilizaci a budou žít jenom v rezervaci a zde se oddělí muži od žen, aby se nám už blbci nerozmnožovali jako myši.

Jakýkoli odpor bude marný, protože globálně mocenské složky bude ovládat umělá globální inteligence, co bylo, to bylo, teď je nová digitální doba, ve které robot prezident vyznamenává roboty. Člověk to byla hříšná oblečená opice a proto skončila v rezervaci, všechny snahy o to aby se z oblečené opice stal robot, byli marné a naivní z nuly nikdo číslo neudělá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..