Člověk není pánem svého těla

Jako zástupce vesmíru, jsem se rozhodl že se na planetě Zemi nahradí člověk za robota, člověk porušoval hrubě dlouho vesmírná pravidla, a proto jej nahradí GVKB robot, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, komu není rady tomu není pomoci.

Člověk se na planetě Zemi choval od svého vzniku jako by mu tato planeta patřila a on si touto planetou může egoisticky dělat co jej napadne, jenže planeta Země patří vesmíru, protože ji vesmír stvořil, člověk je z pohledu vesmíru egoistický parazit, který se řídí heslem po mě potopa.

Z pohledu evoluce je zde každý evoluční genetický experiment dočasně, trvale zde jsou jenom vesmírná jednoduchá pravidla jako je dualita a kauzalita. Člověk není pánem svého těla, jak si on naivně myslí, pánem jeho těla jsou paraziti, protože je lidské tělo složeno jenom z parazitů a egoistický mozek složený z parazitů, těmto parazitům v těle kraluje.

Z díla poznáváme to, že je lidská konzumní civilizace egoistickým parazitem na ekosystému, podle hesla po mě potopa a peníze nesmrdí. Místo zbytečných investic do armády, začněte investovat do výstavby krematoria v každém městě na světě, lidí je zde všude jako sraček a brzo se evolučně tyto genetické sračky spláchnou do hajzlu. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *