Člověk je nádoba plná špíny

Ano, ten druhý je neopravitelný zmetek. Ponižujeme druhé často neslušnými slovy (vole, blbče, idiote, svině, kurvo, kariéristo, blázne, parazite) a příčinou je to, že je ten druhý neopravitelný zmetek, který se snaží na nás egoisticky parazitovat. Knihy mně otevřeli oči, zpět se už vrátit evolučně nelze, musíme jenom jít evolučně dopředu, a pokud je ten druhý neopravitelný zmetek, tak lidi nahradíme za GVKB roboty na baterky, nejsou lidi, tak nejsou s lidmi problémy. 
 
Člověk je nádoba plná špíny, pokud bychom špínu z té nádoby eliminovali, tak to člověka zabije, lidská existence je závislá na špíně. Poslední dobou je zde veliký problém se sebeodcizením, dlouho jsem hledal příčinu této psychické epidemie, příčinou je naše egoistické mluvení. Ze slov se stali psychické zbraně, a následkem je syndrom vyhoření, který způsobuje selhání imunity. 
 
Mír je iluze, egoistická energie nezmizí a tak je zde válka v rovině psychické, pracujete pomalu, máte výpověď, v minulosti místo výpovědi, byl otrok dozorcem zabit a hozen nahý do jámy. To dítě se nám nepovedlo, tak jsem jej dala do trouby, a bude zde v poledne s bramborem. Většina dětí co se dneska na světě narodí, se geneticky nepovedla, a měla by se dát po porodu do trouby, zní to dost nechutně, ale z pohledu čisté ekonomiky je to správné myšlení a jednání. 
 
Zaměstnavatelé potřebují dokonalé zaměstnance a nemá smysl věnovat čas a existenční zdroje na děti, co se geneticky nepovedli, optimální je tyto nepovedené děti po porodu dát do multifunkční trouby, plevel se musí eliminovat co nejdříve, aby nestačil zapustit kořeny. Hodnotu má jenom to, čeho je nedostatek, pokud bude na světě lidí nedostatek, tak budou mít lidi velikou hodnotu, tím pádem zde už nebudou vězení ani války.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu