Člověk je invazní parazit

Z díla poznáme tvůrce o tom to všude neustále je, člověk je invazní parazit, statistika v nahotě odhaluje pravdu o člověku a jeho civilizaci. Zažil jsem jako dítě situaci, kdy byl sníh černý, protože z komínů bylo tolik popílku, že proměnili bílí sníh na černý sníh! Jak by vlastně vypadala příroda, pokud by evolučně člověk nevznikl, nad tím je se třeba konečně zamyslet!

Příroda by vypadala všude jako ráj, ve kterém nikde není lež a nenávist. Pokud zemře celebrita nebo prezident tak všude slyšíme dlouho jak je to pro nás velikou ztrátou, pokud ale zemře můj pes tak o tom nikdo neví, a přitom smrt mého psa je pro mě velikou ztrátou. Vše je zde o pokryteckém egoismu, každý čert se v pekle snaží o to, aby z dálky vypadal jako anděl nebo bůh. 

Představme si celebritu nebo prezidenta, jak ztroskotají sami nazí na malém tropickém ostrově bez lidí, a musí zde začít život bez výhod civilizace, nejspíše by zde zemřeli asi za jeden týden, větší šanci na přežití bych jim nedal! Bez civilizace a společnosti je každý člověk jenom ubožákem s nulovou hodnotou, jsme všichni jenom ubohé loutky, které snadno po celý život ovládá společnost a civilizace. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.