Cizince zde nechceme

Pokud se překročí přirozené limity, a nerespektují se přirozená pravidla, tak je zde problém, a tím problémem jsou cizinci, je třeba zavést tvrdé testy na to kdo je cizinec a zavést roční certifikace na to kdo zde není cizinec, to že se tady někdo narodil, nemusí znamenat to, že on není cizinec. Z díla se pozná tvůrce, nejde zde o rasismus a extremismus, jde zde o optimalizaci a automatizaci, s cizinci jsou problémy a ty problémy stojí logicky peníze a čas. 
 
Všimněme si toho, že většina cizinců co u nás trvale žije, jsou ekonomičtí migranti, s malou inteligencí, a neochotou se přizpůsobit místním poměrům. Pro kvalitní ekonomické migranty jsme jenom tranzitní zemí na cestě do Německa nebo do Anglie, u nás trvale žijí jenom geneticky nekvalitní ekonomičtí migranti, u kterých je veliká kriminalita a veliká snaha parazitovat na našem sociálním systému. 
 
Přitom na Sibiři je pro ekonomické migranty místa dostatek, ale oni nechtějí žit na Sibiři, protože tam by se neměli ekonomicky dobře! Politika a ekonomika to jsou spojené nádoby, dobrota je žebrota, vezmeme si příklad z USA, a postavíme zde plot, abychom zabránili ekonomickým migrantům, zde existovat, podívejme se na naše dějiny, mnoho století jsme byli fackovacím panákem, protože k nám neustále pronikali cizí armády a nutili nás přijmout jejich pravidla hry, se kterými jsme nesouhlasili, my jsme tady doma! 
 
Zavedeme u nás povinně GVKB čipy do hlavy které nahrají do mozku GVKB operační systém a tak se zde z lidí udělají loutky na dálkové ovládání, všude budou kontrolní rámy, které odhalí člověka, který nemá v hlavě GVKB čip a tento člověk dostane do hlavy automaticky GVKB čip, co bylo, to bylo, už bylo dost násilných invazí na naše malé teritorium.
 
Tentokrát se situace otočí, a my zahájíme čipovou GVKB invazi, a očipujeme všechny lidi na světě, takto globálně zvítězí pravda a láska nad nenávistí a lží. My jsme GVKB roboti. Sklopte pokorně hlavy a vzdejte se. Přidáme vaši biologickou a technologickou osobitost k naší vlastní. Vaše evolučně zaostalá kultura, se přizpůsobí GVKB kultuře, a bude nám otrocky na věčné časy sloužit, váš drzý odpor je marný.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu