Civilizace nemá optimální ekonomickou koncepci

Zabýváme se hloupostmi, protože jsme všichni hlupáky díky tomu, že jsme ve společnosti hlupáků po celý život. Dějiny odhalují naši velikou hloupost v nahotě, pokud někdo odvážně vystoupí proti tomu, že jsme hlupáci tak je za to tvrdě hlupáky potrestán! Hlupáci dělají hlouposti od narození do smrti, bylo zde mnoho snah o to eliminovat hloupost v naší civilizaci ale všechny snahy selhali.

Z díla se pozná tvůrce, podívejme se na naše egoistické pokrytectví, kdy používáme propagandu a cenzuru mnoho tisíciletí k tomu abychom z lidí udělali hlupáky, nejprve jsme používali sekty a náboženství a dneska je zde politika a reklama. Moudrost je v tom poučit se z cizích chyb a nebýt hlupákem který se nepoučí ani z vlastních chyb, mír je válka vedená jinými prostředky, každé vítězství znamená to, že někdo prohraje!

Pevnost řetězu určuje nejslabší článek a nejslabším článkem naší civilizace je degenerace, kvalita lidí je špatná po stránce tělesné a po stránce psychické, zaměstnavatelé potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti, a tak jim vyhovíme a lidi za roboty nahradíme, je naivní představa že je někdo nenahraditelný za robota, představme si, že ve spotu budeme soutěžit s roboty a neuspějeme, protože roboti budou lepší.

Logicky je zde otázka a kdo bude živit lidi, když lidi nebudou pracovat za mzdu? Je naivní představa že z umělé inteligence a robotů uděláme svoje sluhy. Je to celé o evolučním procesu, který nahrazuje staré za nové, zdegenerovaný člověk je nejslabším článkem civilizačního řetězu, a tak se tento článek evolučně eliminuje a civilizační řetěz bude složen ze; strojů, programů, robotů, umělé inteligence atd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *