Přeskočit na obsah

Civilizace, kde nejsou ubožáci

Lidové fórum v nahotě odhaluje to, že jsou lidi ubožáci, neustále je lidem slibováno to, že se budou mít dobře po smrti nebo v budoucnosti, sliby se slinují a blázni se radují, problémem je to že lidi jsou oblečené opice, co si hrají na bohy. Z díla spatříme tvůrce, podívejme se na dílo lidí za mnoho tisíciletí z nadhledu a objektivně, dojde nám to, že z oblečené opice nikdo boha neudělá! Abychom optimálně vyřešili problém s lidskými ubožáky tak lidi globálně optimálně nahradíme za autonomní roboty a umělou inteligenci, nejsou na světě lidi tak zde nejsou ani ubožáci co lžou a kradou. 

Civilizace je o nahrazování přirozeného za umělé, oblečené opice do civilizace nepatří, a tak je v krematoriu eliminujeme, všechny snahy o to změnit oblečené opice na autonomní roboty jsou naivní a marné, civilizace potřebuje, aby zde místo lidí byli roboti a umělá inteligence, tak to je a s tím nejde nic dělat! Pandemie a válka na Ukrajině v nahotě odhalila to, že lidi do civilizace nepatří, vše je zde jenom o tom, jak si to uděláme takové to máme, robot prezident bude vyznamenávat roboty o tom je budoucnost naší civilizace, neustále jsou lidem nabízeny ubohé náhražky jako jsou drogy a virtuální realita, je třeba lidem konečně vysvětlit to že zde už brzo evolučně skončí, vše je zde dočasně a vše se recykluje, s tím nejde nic udělat.

Podívejme se na počítače, jak rychle zastarávají, životnost levného notebooku je dneska maximálně čtyři roky a potom si musíte koupit nový notebook, protože na starý notebook nejde nainstalovat nový operační systém Windows 11, podívejme se do přírody zde se nic neopravuje a jenom se vše nahrazuje za nové, právě opravování starého je příčinou zaostalosti a bídy. Napadlo mě, jestli by nešlo staré náboženství evolučně opravit a dospěl jsem k tomu, že to nejde optimálně realizovat a stejné je to i s kapitalismem a socialismem, který taky nejde evolučně opravit tak aby optimálně fungoval, budoucnost je v tom že vše budou řídit jenom naprogramované počítače a na práci budou jenom autonomní stroje.

Štítky: