Čistit a vyčistit, vědět a nemyslet, kontrolovat a recyklovat, vyrábět a prodávat, bourat a stavět

Smrt řeší dokonale všechny problémy. Kde není život, tam není ani problém. Život je postaven na egoismu, egoismus je továrnou na problémy, je naivní se snažit převychovat násilně egoisty na altruisty, z čerta nikdo anděla neudělá! Jenom Stvořitel je altruistou, vše co je živé to je egoistické, stvořitelem všeho je evoluce, z malého vzniká veliké a veliké se rozpadá na malé, to je život v neustálém evolučním procesu, ve kterém se vše ekologicky recykluje. To co je evolučně úspěšné, to se většinou stává invazním druhem, který násilně eliminuje vše, co mu konkuruje.

Evoluční úspěch je vždy založen na rychle a levně, díky použití moderní vědy a techniky můžeme rychle a levně produkovat zboží a služby, následkem je to že je nedostatek dobré práce, špatné práce je dostatek. Syndrom vyhoření je následkem toho, že egoistický cholerik neuspěl v kariéristických závodech o dobrou práci, v depresi je dneska; politika, náboženství, filosofie, umění, podnikání, obchod, ekonomika, školství, atd. to musí mít jistě prioritní příčinu? Tou příčinou je dogmatický humanismus, lidi mají mnoho výhod a jistot, které si nezaslouží, je třeba ukončit dogmatický humanismus, a nahradit jej objektivním egoismem.

Postavíme v EU továrny na konzervy a budeme podprůměrné lidi dávat do konzerv, zavede se u lidí v EU certifikace nadprůměrnosti, ten kdo každý rok, od 6 let do 60 let, neuspěje v testech certifikace nadprůměrnosti, ten skončí v EU konzervě, průmyslové recyklování je naprosto přirozené, a nejsme v EU tak bohatí, abychom v EU neinvestovali do recyklování podprůměrných lidí. Mnozí namítnou, že je to vražda, není to vražda, protože vraždit mohou jenom lidi, ale zde to vše bude mít globálně na starosti GVKB umělá inteligence a GVKB roboti. Čistit a vyčistit, vědět a nemyslet, kontrolovat a recyklovat, vyrábět a prodávat, bourat a stavět, atd. to budou hesla nové GVKB doby, ve které už nebudou lidi lhát a krást.