Čistá pravda o lži

Dokud zde nebyli počítače a internet tak všemu vládla globálně mnoho století dogmatická totalita, která násilně cenzurovala vše, co se jí nelíbilo, moc je postavená na bezmoci, nadbytek je postaven na nedostatku, úspěch je postaven na neúspěchu atd. vše zde jsou protiklady mezi kterými je napětí a tato energie umožňuje že po akci je zde reakce a po příčině je zde následek, a tak je zde vše dočasný naprogramovaný proces který se mění podle situace nebo podle organizace.

Vše je zde mnohým ohraničeno a překročit hranice je obtížné nebo nemožné, jsme ohraničeni; geneticky, ekonomicky, časem, prostorem, inteligencí, vědomostmi, rychlostí atd. zázraky jsou možné jenom ve snech a pohádkách, v realitě nejsou možné zázraky zde platí reálná pravidla, podle kterých v realitě vše funguje, a tak za každou chybu zde trest je.

Války a pandemie v nahotě odhalují pokrytectví naší kultury ve které si hříšníci hrají na to co nejsou, z dálky tak čerti vypadají jako andělé. Čistá pravda o lži je v pravidlech, která se nezměnila ani za milion let a nezmění se ani za milion let, jde o pravidla, která jsou ve vesmíru a přírodě a nikdo o těchto jednoduchých přirozených pravidlech nepochybuje.

Lidi, co mají moc a bohatství se snaží vytvářet pravidla která dělají z druhých hlupáky a chudáky, klasikou je zde každá mocná ideologie, která je reklamou na zázraky v budoucnosti. Není zde žádný bůh, který by vše stvořil a ke kterému se lze modlit, to je jenom pohádka pro hlupáky, vše je zde o protikladech a kauzalitě, vesmír to je kruh a kruh nemá začátek a konec, vše se zde v nás a okolo nás točí v kruhu, podívejme se na; počítače, telefony, programy, operační systémy atd. zde jsou jenom okruhy které se rychle zapínají a vypínají.

Vše je zde vytvořeno a nastaveno k tomu, aby to bylo nějak užitečné, z díla poznáme tvůrce, statisticky je na světě většina lidí zcela neužitečná, protože je zde přelidnění a degenerace, potřebujeme začít kontrolovat kvalitu lidí a množství lidí na světě, zavedeme globálně průkaz genetické kvality s roční platností, ten, kdo nebude mít platný průkaz, ten se eliminuje v krematoriu, pro nikoho nebudou výjimky a imunita, padni, komu padni, jak si to dneska zde uděláme takové to zde zítra budeme mít, zajisti vysokou genetickou kvalitu lidí a tím zajistíš fungující ekonomiku a sociální politiku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *